KOŘENÍ Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Hmotnost:   50g   Složení: cibule, chilli papričky, česnek, petržel, bazalka, rajčata, sůl himalájská růžová (max. 12%).   Příprava: koření (cca 1 lžička na osobu) smíchejte s olivovým olejem extra vergine a lehce osmahněte na pánvi. Přidejte uvařené a scezené těstoviny a pár minut nechte na pánvi prohřát.   Skladování: skladujte v suchu a temnu....

  Hmotnost:   50g   Složení: cibule, chilli papričky, česnek, petržel,...

  50,00 Kč
 • Hmotnost:   50g    Složení: česnek, chilli papričky, petržel, sůl himalájská růžová (max. 16%).   Příprava: koření (cca 1 lžička na osobu) smíchejte s olivovým olejem extra vergine a lehce osmahněte na pánvi. Přidejte uvařené a scezené těstoviny a pár minut nechte na pánvi prohřát.   Skladování: skladujte v suchu a temnu. Minimální trvanlivost viz obal.

  Hmotnost:   50g    Složení: česnek, chilli papričky, petržel, sůl...

  50,00 Kč
 • Hmotnost:   50g   Složení: mrkev, petržel kořen, pórek, pažitka, petržel nať, libeček.   Skladování: skladujte v suchu a temnu. Minimální trvanlivost viz obal.

  Hmotnost:   50g   Složení: mrkev, petržel kořen, pórek, pažitka, petržel...

  50,00 Kč
 • Hmotnost:   50g   Složení: rajčata, česnek, cibule, bazalka, petržel nať, sůl himalájská růžová (max. 12%), paprika červená, tymián.   Skladování: skladujte v suchu a temnu. Minimální trvanlivost viz obal.

  Hmotnost:   50g   Složení: rajčata, česnek, cibule, bazalka, petržel...

  50,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek