RISOTTA Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Risotto (rizoto) je jednou z nejoblíbenějších italských klasik. Do voňavého houbového risotta jsme vybrali tu nejlepší italskou risottovou rýži Carnaroli a použili certifikované "praváky" z Beskyd (hřib smrkový). Příprava je velice snadná a výsledek zaručeně potěší vaše chuťové buňky.

  Risotto (rizoto) je jednou z nejoblíbenějších italských klasik. Do...

  85,00 Kč
 • Risotto (rizoto) je jednou z nejoblíbenějších italských klasik. Do voňavého houbového risotta jsme vybrali tu nejlepší italskou risottovou rýži Carnaroli a použili certifikované houby z Beskyd (hřib smrkový, hřib kovář, hřib hnědý a křemenáč březový). Příprava je velice snadná!

  Risotto (rizoto) je jednou z nejoblíbenějších italských klasik. Do...

  85,00 Kč
 • Risotto (rizoto) je jedna z oblíbených italských klasik - lahodné jídlo z rýže, které si zamilujete. V kombinaci s italskou rýží Carnaroli  a zdravým a barevným špenátem vykouzlíte výborné risotto. Připrava je velice jednoduchá a výsledek příjemně překvapí.

  Risotto (rizoto) je jedna z oblíbených italských klasik - lahodné jídlo...

  65,00 Kč
 • Rýže Carnaroli je považována za nejlepší rýži na pravé italské risotto. Rýže Carnaroli má dlouhá, velká, baculatá zrna. Zrna při vaření uvolňují velké množství škrobu a zároveň si uchovávají pevné jádro, rýže tak po vaření zůstane "al dente". Risotto (rizoto) připravené z rýže Carnaroli je krémovější a je i chuťově o třídu lepší (díky velkému obsahu...

  Rýže Carnaroli je považována za nejlepší rýži na pravé italské risotto....

  45,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek